TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Czekają na Ciebie przestronne, wygodne, wysokiej klasy fotele i łóżka do tatuowania, komfortowe środowisko, w którym zastosowano wyłącznie najnowocześniejszy, sterylny sprzęt. Nasze studio cieszy się opinią jednego z najbardziej przyjaznych i profesjonalnych studiów tatuażu we Wrocławiu. Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa i sterylności przed, w trakcie i po tatuowaniu. W naszym salonie tatuażu poczujesz się komfortowo i bezpiecznie.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Przyjazny zespół i atmosfera studia

Przyjdź, napij się kawy z artystą i zaprojektujcie razem tatuaż dla Ciebie. Naszym celem jest, aby wzór który będziesz nosić na ciele, mógł być Twoim sposobem na wyrażenie siebie, a także żeby przypominał Ci te przyjemne chwile, które spędziłeś w naszym salonie tatuażu.

Przez ostatnie lata zbudowaliśmy sobie reputację jednego z najbardziej przyjaznych salonów tatuażu we Wrocławiu. Stawiamy sobie z priorytet wysłuchać Cię i poznać Twoje potrzeby, by zapewnić Ci tatuaż, z którego będziesz dumny i zadowolony przez wiele lat.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Szkolimy się i rozwijamy dla Ciebie

Nasi tatuażyści są stałymi tatuatorami podczas międzynarodowych konwentów tatuażu w Polsce i za granicą. Tak, jak zapraszamy naszego studia najlepszych tatuażystów z zagranicy, żebyś miał szansę wybrać styl w jakim chcesz zrobić sobie tatuaż, tak i my jeździmy do różnych krajów Europy by przez kilka dni móc podzielić się swoim doświadczeniem i zainspirować indywidualnym stylem tatuatorów poza Wrocławiem i poza granicami Polski. Dzięki takiej wymianie, wpływamy na swój rozwój i rozwój innych tatuażystów. Z pasji tworzymy jakość. Dla Ciebie.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

POMOŻEMY CI WYBRAĆ ODPOWIEDNI WZÓR TATUAŻU

W naszym studio tatuażu we Wrocławiu mamy utalentowanych tatuażystów, którzy służą pomocą, by zaprojektować Twój tatuaż. Będzie to zawsze konsensus między Twoim pomysłem, a wizją artysty. Specjalizujemy się w autorskich, niestandardowych tatuażach. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, przyjdź i spotkaj się z kimś, kto chętnie pomoże Ci stworzyć najlepszy projekt dla Ciebie. Mamy również ogromny wybór wzorów tatuaży, które są gotowe do użycia. Przyjdź do naszego studia we Wrocławiu, które znajduję się na Tęczowej 57, Wrocław i sam zobacz! Nawet jeżeli po prostu chcesz przyjrzeć się wzorom tatuaży, czy po prostu porozmawiać z kompetentnym, Samól Tattoo Studio Wrocław jest doskonałym miejscem, by postawić pierwszy kroku w kierunku stworzenia własnej wizji swojego tatuażu. Nasza biblioteka książek i magazynów o sztuce tatuażu z całego świata, jest dostępna dla Ciebie u nas w studio. Profesjonalne porady naszych doświadczonych artystów zapewnią Ci właściwą drogę!
.