Na tej stronie poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące tatuażu, pracy studia Samol Tatoo i inne przydatne informacje. Jeżeli ciekawi Cię tematyka tatuaży, sprawdź wpisy na naszym blogu. Jeżeli nie odnalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w tym dziale, skontaktuj się z nami

.

Czy tatuowanie jest dla mnie bezpieczne?

Tak, całkowicie bezpieczne dla większości ludzi tatuaż jest bezpieczny, o ile każdy artysta i całe studio ściśle przestrzega uniwersalnych środków ostrożności i bezpieczeństwa dla krwiopijnych patogenów. Możesz być pewien, że Samol Tattoo Studio Wrocław wymaga od każdego artysty, aby bezpieczeństwo klientów było pierwszym i najważniejszym priorytetem. Zapewniamy najwyższy poziom sterylizacji i idziemy daleko wyżej jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, niż lokalne przepisy i przepisy zdrowotne. Mamy formularz zgody / zrzeczenia się, który określa niektóre przypadki, w których nie jest właściwe, aby dana osoba zrobiła tatuaż, ale są to rzadkie przypadki.

Czy tatuowanie jest bolesne?

Tak, ból jest wpisany w „cenę” posiadania tatuażu. Jest jednak mnóstwo ludzi chodzących z tatuażami i kolczykami, więc nie jest to nie do zniesienia. Do opisu tego odczucia bycia tatuowanym czy tatuowaną używa się wielu określeń. W zależności od osoby i obszaru, nad którym pracuje się, odczucia mogą być różne. Niektórzy lubią te wrażenia!

Czy mogę przynieść swoje własne zdjęcie lub rysunek tatuażu?

Tak. Ten tatuaż będzie na Ciebie na stałe, więc chcemy być pewni, że jesteś całkowicie zadowolony. Przynieś wszystko, co Twoim zdaniem może pomóc w uchwyceniu tego, co dokładnie odzwierciedla tatuaż. Mamy również wiele niewykorzystanych przez nas, autorskich wzorów i dostępnych dla pomysłów.

Musisz jednak wiedzieć, że we wrocławskim studiu tatuażu Samól Tatoo nie kopiujemy i nie powielamy prac innych artystów. Jesteśmy otwarci żebyś przyniósł / przyniosła dowolne materiały, które posłużą nam jako inspiracja. Projekt Twojego tatuażu tworzymy indywidualnie dla Ciebie. Ostateczna wersja projektu jest wynikiem wkładu Twojego i artysty.

Bez względu na to, czy wiesz dokładnie, czego chcesz, czy nie masz pojęcia, zawsze będziemy współpracować z Tobą nad zaprojektowaniem niestandardowego dzieła, które pokochasz.

Ile to będzie kosztowało?

To zależy od wielkości obszaru tatuowania i jego szczegółów. Niektóre części nie mogą zostać ukończone podczas jednej sesji. Inne wymagają kilku wizyt w studio. Otrzymasz ofertę, gdy spotkasz się z artystą i określicie razem szczegóły tatuażu, który chcesz. Pamiętaj jednak, jeśli inne studio chce zrobić twój tatuaż bardzo tanio, czasami lepiej wystrzegać się takich ofert. Zdarza się że otrzymasz to, za co zapłacisz, a tatuaż będzie na Twoim ciele na zawsze. Jeżeli zdarzyło Ci się zrobić tani i słaby tatuaż lub tatuaż z którego nie jesteś zadowolony, przeczytaj odpowiedź na pytanie o poprawianie tatuaży!

Wpłata zaliczki i zasady

Zgodnie z naszymi zasadami przyjmujemy zadatek przy rezerwacji terminu. Akceptujemy depozyty gotówką lub przelewem, a kwota wymaganego zadatku zależy od artysty. Zadatek jest odliczany od ostatecznej ceny twojego tatuażu. Artyści starannie planują i rezerwują swoje spotkania na podstawie terminarza. Jeśli klient nie pojawisz się na umówionej sesji, często nie ma wystarczająco dużo czasu, aby ktoś inny mógł skorzystać w tym czasie i to jet bolesne dla obu stron. Zadatek służą jako gest dobrej woli, aby odbyć spotkanie i zrekompensować artystę, jeśli nie uda Ci się pojawić na umówionej sesji. Zadatki NIGDY nie podlegają zwrotowi. Jeśli w przypadku anulowania zgłosisz nam ten fakt na mniej niż 24 godziny, stracisz zadatek i musisz uiścić kolejny, jeśli chcesz zmienić termin. Jeśli natomiast odwołasz spotkanie z powiadomieniem na minimym 24 godziny przed terminem, zachowujesz wpłaconą zaliczkę. Przykro nam, jeśli taka polityka powoduje jakiekolwiek niedogodności, ale jest ona konieczna do ochrony interesów naszych artystów.

Czy są jakieś specjalne wymogi, żeby zrobić sobie tatuaż?

Musisz mieć ukończoe 18 lat, żeby zrobić sobie  tatuaż ze względu na lokalne przepisy i przepisy dotyczące zdrowia. Tatuaż można też zrobić w wieku 16-18 lat, ale tylko przychodząc z opiekunem lub rodzicem, który podpisze zgodę na tatuaż. Minimalny wiek do tatuowania w Polsce to 16 lat, za zgodą rodziców. Dokładamy wszelkich starań, aby postępować zgodnie z prawem jeżeli chodzi o odpowiedni wiek i że została przedstawiona prawomocna zgoda rodziców, dlatego możesz napisać do studia przez messenger, aby dowiedzieć się, co dokładnie należy zabrać ze sobą na spotkanie jeżeli jesteś niepełnoletni / niepełnoletnia. W przypadku tatuażu dla nieletnich, musisz przedstawić ważne prawo jazdy lub aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem, który zgodnie z prawem musi zostać skserowany. Ty (i twój rodzic / opiekun, jeśli jesteś nieletni/-a) również musicie przeczytać i podpisać formularz zrzeczenia się / zgody.

Jeżeli tatuaż nie podoba mi się, czy można go poprawić?

Nasi artyści zazwyczaj naprawiają większość tatuaży – nawet tych naprawdę złych, abyś nigdy nie wiedział, że tam są. Zawsze jesteśmy jednak szczerzy. Jeśli nie uważamy, że można to z powodzeniem obejść, poinformujemy Cię i omówimy z Tobą, jakie masz opcje, abyś ostatecznie był zadowolony lub zadowolona. Nigdy nie robimy tatuażu tylko po to, by zarobić pieniądze. To naprawdę dobrą grupą artystów, którzy pokładają dużo pasji w swojej pracy i sztuce. Bądź pewny, że grafika na ciele i to, co o tym myślisz, wymagają naszej refleksji nad nimi – co oznacza, że twoja satysfakcja jest dla nas BARDZO ważna!

Jak powinienem zadbać o tatuaż?

Wskazówki dotyczące pielęgnacji tatuażu i piercingu są przekazywane każdemu klientowi. Aby je przejrzeć, kliknij w link Dbanie o tatuaż w menu głównym strony u góry.