Nowoczesne tatuaże

Szukasz niebanalnych wzorów tatuażu, które będą odzwierciedlać Twój indywidualizm i oryginalność? Nie chcesz powtarzających się kwiatów lotosów, ale coś zupełnie odmiennego, co przykuje uwagę i wywoła szczere zainteresowanie? Jeśli tak, to nowoczesne wzory tatuaży są tym, czego potrzebujesz.

Tatuaże nowoczesne – definicja

Co należy rozumieć pod tym określeniem? Są to projekty tatuaży, które dopiero zyskują popularność na rynku. Nowoczesny tatuaż może w luźny sposób nawiązywać do oryginalnej symboliki i znaczeń, ale są to raczej luźne rozważania i wariacje. Przede wszystkim ten gatunek tatuażu opiera się na ciekawym opracowaniu graficznym, inspirowanym różnymi dziedzinami sztuki i twórczości. Minimalistyczne, rozbudowane, wymowne i tajemnicze. Jedno jest pewne. Tatuaże nowoczesne nie są tak oczywiste i łatwe do rozszyfrowania jak inne gatunki. Nie zawsze muszą oznaczać to, na co wyglądają na pierwszy rzut oka. Mogą być zawoalowaną formą przekazu, ukrytą pod ciekawą artystycznie formę. Dotarcie do ich sedna może natomiast wymagać głębszych poszukiwań sensu. Właśnie to jest w nich tak pociągające i kuszące. Są prawdziwą zagadką, przybierając ciekawe, wręcz inspirujące formy.

Wybierz nowoczesne tatuaże – kilka propozycji

Jeśli wydaje Ci się, że właśnie szukasz czegoś takiego jak nowoczesny tatuaż, powinieneś zapoznać się z kilkoma przedstawicielami tego gatunku.

  • Maźnięcia farbą – tatuaż w bardzo rzadko spotykanej farbie. Przypomina przypadkowe maźnięcia pędzlem zamoczonym w farbie. Nieregularne, ale jednak do pewnego stopnia uporządkowane kreski, odwzorowujące określony kształt. Tatuaż maźnięcie farbą może sprawiać realistyczne wrażenia pobrudzenia prawdziwą farbą. W zależności od kształtu, koloru, wielkości i miejsca tatuowania, może być bardzo kontrowersyjnym i wzbudzającym skrajne emocje.
  • Rozbita szyba – motyw rozbitej szyby, przez którą wygląda kobieca lub męska twarz, to bardzo ciekawy pomysł na tatuaż nowoczesny. Taka forma tatuowania jest coraz chętniej wykorzystywanym elementem kampanii społecznych, np. przeciwko agresji w rodzinie, maltretowania zwierząt itp. Bardzo wymowne, grające na emocjach i dające nieskończenie duże pole do interpretacji. To jedne z ich najważniejszych zalet.
  • Geometryczne wzory – tatuaż nowoczesny może również być pewną wariacją dobrze już poznanych tatuaży geometrycznych. Wystarczy odrobina fantazji i kreatywności, aby powstało coś zupełnie innego. Jedna z naszych propozycji to umieszczenie takiego tatuażu na dwóch rękach, tak aby po ich złączeniu stworzyć jeden kompletny wzór. Taki tatuaż wymaga odwagi i zdecydowania, ale zawsze można rozpocząć przygodę od czegoś skromniejszego i mniej rzucającego się w oczy.

Nowoczesne tatuaże to propozycja dla osób bezkompromisowych. Jeśli lubisz chodzić własnymi ścieżkami, interesujesz się sztuką użytkową, sam tworzysz ciekawe projekty i uważnie śledzisz najnowsze trendy cywilizacji i technologii, masz szansę odnieść się do nich w tatuażu nowoczesnym. Obserwując rosnące zainteresowanie nimi, można sądzić że szczyt popularności osiągną za kilka lat. Natomiast Ty, już teraz możesz cieszyć się nowoczesnym tatuażem korzystając z usług Salon tatuażu Wrocław Samól Tattoo.

Zarezewuj teraz kliknij w poniżej, by przejść dalej.

Zarezerwuj termin