Salon tatuażu Wrocław

Poszukujesz miejsca, w którym wykonasz wymarzony tatuaż? Chcesz aby Twoją skórą zajęli się profesjonaliści z dużym doświadczeniem? Wiesz że sztuka wykonania tatuażu wymaga cierpliwości i precyzji? Skoro tak, jesteś w najlepszym możliwym miejscu. Salon tatuażu Wroclaw jest gwarancją twojego zadowolenia z nowej dziary. Jesteśmy zawodowcami w swoim fachu, a wiele lat nieprzerwanej działalności, czyni nas niekwestionowanym liderem na lokalnym rynku. Wykonujemy tatuaże artystyczne i nowoczesne na wszystkich częściach ciała. Naszymi dotychczasowymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i znane postaci lokalnej sceny muzycznej, filmowej i rozrywkowej. Chcesz się upewnić że współpraca z nami to dobra decyzja? Dowiedz się o nas więcej!

 

Salon tatuażu Wroclaw Samól Tatoo – reputacja gwarancją zadowolenia

Dobrze wiemy jak trudno zdecydować się na wykonanie tatuażu. To decyzja, której konsekwencje będą Wam towarzyszyć przez całe życie. Wybór projektu, wielkości i miejsca, w którym dziara zostanie wykonana. To wszystko wymaga czasu do namysłu i porady kogoś bardziej doświadczonego. W naszym salonie każdy z Was może uzyskać bezpłatną poradę dotyczącą wybranego wzoru. Spotykając się z nami, chętnie wyjaśnimy wszystkie zagadnienia związane z wykonywaniem tatuażu i jego późniejszą pielęgnacją. Pamiętajcie – inaczej niż w innych salonach, u nas klient nie zostaje pozostawiony samemu sobie. Naszą pracą nie jest wyłącznie wykonanie tatuażu, ale zajęcie się Wami od początku do końca. Chcemy Wam towarzyszyć już od samego wejścia na drogę przygody z dziarą, aż po realizację kolejnych tatuażów. Skąd wiemy że jeszcze do nas wrócicie? Ponieważ miłość do tattoo jest miłością na zawsze. Nasza w tym głowa, aby tak było również w Waszym przypadku.

Co oferuje salon tatuażu Wroclaw Samól Tattoo?

Korzystając z naszych usług możecie liczyć na pełen profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Stali klienci w uznaniu za swoją lojalność i zaufanie, mogą liczyć na dodatkowe rabaty na kolejne tatuaże.

• Nowoczesne tatuaże – realizujemy nowoczesne projekty tatuaży, zdobywające coraz większe uznanie w damskim i męskim gronie. Charakterystyczna dla nich kreska i wyrazistość konturów, sprawia że są oryginalne i zawierają duży ładunek emocjonalny.

• Tatuaże graficzne – dla wszystkich lubiących kolory i dynamikę mamy coś wyjątkowego. Tatuaż graficzny wygląda bardzo realistycznie, a w dodatku jest estetyczny i ciekawy dla otoczenia. Możliwość stosowania różnych kolorów, pozwala uzyskać efekt zgodny z zamierzeniami, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

• Tatuaż geometryczny – to klasyka w szerokim portfolio wzorów tatuaży. Geometryczny wzór składa się z sąsiadujących ze sobą pojedynczych elementów, tworzących ciekawą kompozycję przedstawiającą martwą naturę, symbole lub świat fauny i flory.

W dalszym ciągu nie wiesz na jaki tatuaż się zdecydować? Nikt nie potrafi Ci fachowo doradzić? Nie zostawaj z tym problemem sam. Czym prędzej umów się na spotkanie z nami, a pomożemy Ci rozwiać wszystkie wątpliwości. Nasz salon tatuażu mieści się we Wrocławiu i czeka właśnie na Ciebie. Zobacz home page salon tatuażu Wrocław

Kliknij tutaj i zapisz się teraz!