Studia tatuażu Wrocław

Modne nowoczesne tatuaże? A może klasyczny tatuaż dotwork? A co powiesz na kolorowe tatuaże graficzne? Tak, wiemy – wybór nie jest prosty. Godzinami można oglądać katalogi z wzorami tatuaży, nie mogąc się zdecydować na ten jedyny. Ale zaraz! Kto powiedział że tatuaż może być tylko jeden? Na jednym dopiero rozpoczyna się przygoda z tatuowaniem. Możemy Ci zagwarantować że Twoje zadowolenie z naszych usług, będzie dopiero początkiem odkrywania miłości do tattoo. Aby tak się stało, zaufaj profesjonalistom. Tych już znalazłeś. Teraz tylko powinieneś się dowiedzieć wszystkiego co ważne o tatuowaniu.

 

Studia tatuażu Wrocław zapraszają do siebie!

Nasze salony są idealnym miejscem do wykonania każdego wzoru tatuażu. Niezależnie czy ma to być niewielkie tatuaż geometryczny czy duży na całe plecy tatuaż graficzny, u nas znajdziesz najlepszą jakość w rozsądnej cenie. Pracują u nas tatuażyści z wieloletnim doświadczeniem. Wybitni specjaliści, którym można bez obaw zaufać. Tatuowanie jest ich życiową pasją, którą z przyjemnością rozwijają i zgłębiają. W jaki sposób? Biorąc udział w szkoleniach i kursach w kraju i za granicą. Potwierdzeniem ich najwyższych kwalifikacji są liczne dyplomy i odznaczenia.

 

Komfort, którego oczekujesz

Na pewno wiesz że tatuowanie to proces czasochłonny. Tym dłuższy, im większy i bardziej skomplikowany ma być tatuaż. Studio tatuażu Wrocław Tattoo Mariusza Samól dba o swoich klientów. Odwiedzając nas, nie musisz się obawiać niekomfortowych warunków. Najwygodniejsze dostępne na rynku fotele i łóżka, klimatyzowane gabinety, relaksująca muzyka i napoje. W takich warunkach nawet kilka godzin spędzonych na tatuowaniu mija szybko i bardzo przyjemnie!

Jak powstawały studia tatuażu Wrocław?

Chcesz poznać naszą historię? Skoro tak, musimy cofnąć się kilkadziesiąt lat wstecz. Pierwszy z naszych salonów tatuażu powstał początkiem lat 90 XX wieku. Rozpoczynaliśmy swoją działalność na rynku jako niewielkie studio z bardzo skromnym wyposażeniem. Tym co pomogło nam zdobyć zaufanie klientów było zaangażowanie i profesjonalizm. Rosnąca popularność i pojawiające się na rynku nowe technologie, otworzyły przed nami szansę na rozwój. Skorzystaliśmy z tej możliwości modernizując zaplecze techniczne, zmieniając salon na większy i lepiej wyposażony oraz zatrudniając nowych tatuażystów. Był to początek długiej i ciężkiej drogi do budowania własnej marki. Ciężka praca, mnóstwo wysiłku i wyrzeczeń doprowadziły do tego, że po kilku latach otworzyliśmy drugi i trzeci salon w mieście. Od tego momentu studia tatuażu Wrocław Samól Tattoo jest jednym z najpopularniejszych salonów tattoo w mieście. Każdego roku odwiedzają nas setki osób, którym wykonujemy pierwszy lub kolejny tatuaż. Dbając o ich zadowolenie i potrafiąc doceniać lojalność i zaufanie, którym nas obdarzyli, wprowadziliśmy do swojej oferty nowość. Jest nią karta stałego klienta. Jej posiadacze mogą liczyć na korzystne rabaty przy ponownym korzystaniu z usług tatuowania w naszych salonach. Jeżeli i Ty chcesz zostać posiadaczem takiej karty, nie ma nic łatwiejszego. Zadzwoń i umów się na wizytę w wybranym przez siebie studio tatuażu we Wrocławiu.

Zapisz się do studia tatuażu Wrocław