Studio Tatuażu Wrocław

Moda na tatuaże nie przemija. Jeżeli i Ty chcesz mieć swój indywidualny wzór na skórze, ale nie wiesz komu zaufać i do kogo się zgłosić, mamy dla Ciebie kilka porad. Na pewno wiesz, że umiejętne wykonanie tatuażu to sztuka, wymagająca umiejętności, doświadczenia i precyzji. Nie każdy tatuażysta jest w stanie odwzorować rysunek zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Ponadto liczy się również bezpieczeństwo i atmosfera w miejscu, w którym tatuaż będzie wykonywany. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe wymagania, jednoznacznie rekomendujemy sprawdzone miejsce na mapie naszego miasta.

Historia powstania – studio tatuażu Wrocław Samól Tattoo

Studio istnieje na rynku od wielu lat i zdążyło zdobyć zaufanie najbardziej wymagających klientów. Założyciel studia, Mariusz Samól, jako były student ASP w Łodzi oraz Akademii Sztuki w Szczecinie, w roku 2013 w Chinach postanowił rozpocząć swoją niekończącą się pasję do tatuowania. Podczas tego sześcio-miesięcznego pobytu w Chinach rozwijał się jako tatuator, aby w kolejnych etapach być zapraszanym do studiów w Malezji, a następnie tatuować w Tajlandii, Iranie i w Indiach. Prace z tamtego okresu możesz zobaczyć na blogu Mariusza: travelingtattoostudio.tumblr.com.

Twórca studia tatuażu Wrocław Samól Tattoo w kolejnym kroku pracował jako tatuator w studiu w swoim rodzinnym mieście Szczecinie. Przed otworzeniem swojego pierwszego studia we Wrocławiu autor całego zamieszania spędza jeszcze kilka miesięcy w Australii szlifując swój warsztat w studiu Beautiful Body Art w Melbourne.

W 2015 roku powstaje Samól Tatoo, Mariusza pierwsze studio tatuażu we Wrocławiu. Tworzy się ono stopniowo, jako początkowo niewielkie studio, mając do dyspozycji jedno niewielkie pomieszczenie. Było to dobrych kilka lat temu. Z każdym rokiem przybywało zadowolonych klientów, ceniących sobie wysoką jakość, staranność, higienę i konkurencyjne ceny tatuowania. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie i coraz większe zapotrzebowanie na nowe tatuaże, studio przeniosło się do większych pomieszczeń w dogodniejszej lokalizacji. Dzięki temu udało się ograniczyć czas oczekiwania na termin, a także podniesiona standard obsługi. Łatwiejszy i szybszy dojazd, większa liczba tatuażystów i jeszcze nowocześniejsze wyposażenie stanowisk przyczyniło się do kolejnego sukcesu studia. Dziś, studio tatuażu Wrocław Samól Tatoo jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc, w którym Wrocławianie i osoby z innych części kraju i zagranicy pragną wykonać swój tatuaż

Dlaczego studio tatuażu Wrocław Samól Tattoo to dobry wybór?

Zastanawiasz się czy nam zaufać? Czy powierzyć nam tak istotną sprawę, jaką jest wykonanie tatuażu? Zachęcamy Cię do tego. Na potwierdzenie mam kilka ważnych argumentów.

Doświadczenie – nasze studio działa nieprzerwanie od kilkunastu lad. Podczas gdy inne studia tatuażów się zamykały i ponownie otwierały, my działamy bez żadnej przerwy. Jest to najlepszym dowodem na naszą solidność i markę budzącą zaufanie naszych klientów. Markę, na którą pracujemy każdego dnia od chwili otwarcia firmy.

Bezpieczeństwo – higiena i sterylność to nasze priorytety. Powierzając nam wykonanie tatuażu, nie musisz się obawiać o swoje bezpieczeństwo. Przestrzegamy wszystkich procedur i wytycznych, gwarantujących pełną sterylność podczas całego zabiegu.

Atmosfera – studio tatuażu Wrocław to przede wszystkim ludzie, którzy u nas pracują. Tworzymy zgrany i dobrze rozumiejący się zespół, otwarty na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Cenimy partnerskie relacje, do każdego zlecenia podchodząc indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Umiejętności – wymarzyłeś sobie autorski i skomplikowany tatuaż? Chcesz aby został wykonany zgodnie z twoją wizją? Nam możesz zaufać. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, bierzemy udział w szkoleniach i każdego dnia obsługujemy nowych klientów. To wszystko sprawia, że nawet najbardziej wymagający projekt jest na miarę naszych możliwości.

Zaufało nam setki osób. Dołącz do nich i ty. Już dziś umów wizytę w studio tatuażu Wrocław.

Zapisz się na tatuaż teraz