Studio tatuażu Samól Tattoo

W tym miejscu już krótce pojawią się informacje opisujące Studio Tatuażu Wrocław. Dowiesz się gdzie najlepiej zrobić tatuaż we Wrocławiu. Salon tatuażu SamolTattoo.pl zaprasza do zapisów przez zakładkę kontakt.

Wyposażenie studia

W tej części stronie już wkrótce opiszemy dokładnie, z jakiego rodzaju maszynek i innego rodzaju sprzętu do tatuowania korzystamy, a także poznasz pozostałe „gadżety” w naszym studio, takie jak:

  1. Najlepsza kawa
  2. Miłe towarzystwo naszego teamu
  3. Wspaniałe, wygodne fotele
  4. Sofa do odpoczynku w czasie przerwy
  5. I wiele innych…

W środku czeka na Was wygodny open space, z przestrzenią wypoczynkową, kanapą, stoliczkiem kawowym. To tutaj możecie się zrelaksować i odetchnąć w trakcie konsultacji, czekając na zabieg tatuażu, czy po prostu wpadając pogadać. Studio posiada własne zaplecze sanitarne, łazienkę z prysznicem i toaletę do Waszej dyspozycji. Studio posiada aktualny przegląd i decyzję sanepidu ( do wglądu każdego zainteresowanego ).

Część w której tatuujemy jest miejscem specyficznym, tutaj nie wnosimy jedzenia, napojów, odzieży wierzchniej. To miejsce, które służy do pracy i jest przystosowane do specyfiki wykonywania zabiegu tatuażu. Używamy sprzętu, który jest poddawany codziennej sterylizacji i dezynfekcji. Wszystkie materiały i sprzęt, który są wykorzystywane przy zabiegu są zabezpieczane lub są jednorazowego użytku, zależy od tego zdrowie nas wszystkich, dlatego też tak restrykcyjnie podchodzimy do kwestii czystości i higieny.

studio tatuazu wroclaw
Działalność studia

Przygotowujemy dla Ciebie opis naszej działalności. W tej sekcji niedługo znajdziesz informacje, czym dokładnie się zajmujemy i jakiego rodzaju tatuaże robimy: tatuaż geometryczny, tatuaż graficzny etc.

studia tatuażu wroclaw
studio tatuazu wroclaw
tattoo wroclaw
Lokalizacja i dojazd

Poniżej odnajdziesz informacje o naszym studio: gdzie się znajduje, jak do nas dojechać: samochodem, tramwajem lub autobusem z centrum Wrocławia, a także gdzie możesz łatwo zaparkować przed studiem.

Studio mieści się w industrialnej części Wrocławia, bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Z Podwala, przechodząc obok Dworca Świebodzkiego natraficie na budynek z czerwonej cegły, którego przestrzenie w ostatnim czasie zostały opanowane przez bardzo ciekawe inicjatywy. W podwórku, gdzie mieści się studio tatuażu Samól Tattoo co sobotę kilkaset osób odwiedza Ekobazar, cieszy się wypiekami Chleboteki, czy też korzysta z dobrodziejstw rum baru i golibrody.

Dojazd komunikacją miejską, tramwajami bądź autobusem 127, dysponujemy miejscami parkingowymi dla klientów tuż pod oknami studia i na środku parkingu. Wejście znajduje się w głębi podwórka po prawej stronnie. Całą trasę od bramy wjazdowej do drzwi studia łatwo pokonać kierując się oznaczeniami. Z zewnątrz nic nie zapowiada tego co dzieje się w środku; odnowione wnętrza, z pięknym pofabrycznym oknem i industrialną przestrzenią, przytulna i komfortowa aura, obrazy i rysunki na ścianach to wszystko nadaje temu miejscu specyficzny i wyjątkowy charakter.

Nasz adres:

Samol Tattoo

Studio tatuażu Wrocław

ul. Tęczowa 57

Wrocław, 53-603