TATUAZ GEOMETRYCZNY

Tatuaż geometryczny

Od pewnego czasu poszukujesz pomysłów na nowe tatuaże? Jeżeli tak jest, geometryczne kształty mogą doskonale trafić w twoje potrzeby. Tatuaż geometryczny można podzielić na kilka rodzajów: martwa natura, zwierzęta oraz iluzje. W tym artykule opiszemy każdy z nich, by ułatwić Ci celny wybór.

Tatuaż geometryczny z martwą naturą

Tatuaże geometryczne charakteryzują się przede wszystkim regularnymi kształtami, idealnie nadają się do kreowania z nich obiektów martwej natury. Przedmioty codziennego użytku o istotnym dla nas znaczeniu, ale również symboliki spotykane w naszej codzienności. Tatuaż geometryczny wydaje się być prosty w wykonaniu co nie do końca jest to prawdą. Niełatwe może być wytatuowanie prostych, długich linii. Winny one bowiem uwzględniać wygięcia ciała oraz anatomiczne zakrzywienia, w taki sposób, by wizualnie stworzyć prostą linię. W rezultacie może to wymagać ich specjalnego modelowania, wykrzywiania lub skracania na potrzeby tatuażu geometrycznego. Wszystko po to, aby efekt końcowy pozwolił zachwycić nawet najbardziej wymagających osób tatuujących swoje ciało.

Tatuaż geometryczny, a iluzja

Tego rodzaju wzory budzą podziw, a także pewne zastanowienie. Schody, które prowadzą do góry, a w rzeczywistości łączą się ze sobą wzajemnie. Geometryczne figury, którym jeśliby się przyjrzeć bliżej, nie mogą istnieć. Szczególnie łatwo zbić z tropu umysł człowieka, w odpowiedni sposób żąglując się perspektywą i cieniem. Geometryczny tatuaż może przeobrazić się w prawdziwie magiczną zagadkę bądź też ozdoby, która będzie potrafiła wprowadzać nas w swojego rodzaju hipnotyczny trans. W celu uzyskania najlepszych efektów tego małego dzieła sztuki, dobrze jest zdecydować się na tatuaże o dwóch kolorach. Dzięki temu można zwiększyć ich realizm, sprawiając że stają się jeszcze ciekawsze i trudniejsze do rozszyfrowania. Najbardziej trafnym miejscem, do wykonania na ciele takich tatuaży są powierzchnie płaskie na łopatce i udzie. Z wiadomych względów, będą one również świetnie wyglądać na wszystkich innych częściach ciała, w szczególności tych najbardziej eksponowanych i pozostających w zasięgu wzroku innych ludzi.

TATOO

Tatuaż geometryczny ze zwierzęciem

Wydaje się że z figur geometrycznych nie można wykonać tatuażu, który przedstawiałby zwierzęta. A jednak okazuje się że tak. Doskonałym tego przykładem jest na przykład wzór wilka. Wilk i tatuaż idą w parze od wielu wieków. Zwierzę to jest pełne w ciekawej symboliki i można mu przypisać znaczenie filozoficzne. Jednakże nie tylko wilki to często wybierane tatuaże geometryczne. Zwierzęta takie jak jeleń z szerokim porożem, jak również koliber, orzeł a także ssaki wodne. Zwierzęta doskonale nadają się na tatuaże i są bardzo atrakcyjną alternatywą dla tzw. tri-bali. Tatuaże zwierząt mają w sobie znacznie bogatsze przesłanie, dzięki czemu wzbudzają znacznie dużą ciekawość u osób, które chcą je podziwiać. Ta kategoria tatuaży jest chętnie wybierana przez amatorów oraz miłośników zwierząt, na przykład przez osoby mające dużo miłości do koni lub mające psa.

WNIOSKI

Jeżeli pragniesz dla siebie tatuażu geometrycznego, z łatwością znajdziesz przykłady najmodniejszych projektów za pomocą grafik wujka Google. Polecamy nieco dłużej się nad nimi zastanowić, przy okazji rozszyfrowując ich znaczenie oraz ukrytą w nich symbolikę. Dzięki temu, tatuaż nabiera dodatkowej wartości.

W naszym studio tatuażysta pomoże CI stworzyć własny, niepowtarzalny projekt, który może być spójny z Twoją własną wizją, jeżeli sobie tego zażyczysz. W innym wypadku możesz po prostu zdać się na artystę, który dopracuje projekt do momentu w którym go zaakceptujesz.

Przejdź do strony głównej Samól Tatoo Studio Tatuażu Wrocław.