Tatuaz Wrocław

Dużo czasu Ci zajęło zdecydowanie się na tatuaż? Teraz jesteś na sto procent pewien że go chcesz. Czeka Cię natomiast inne trudne zadanie. Musisz znaleźć studio, w którym go wykonasz. Jeśli chodzi o Wrocław, w tym mieście jest wiele salonów tattoo. Czy jednak wszystkie z nich zasługują na polecenie? My się nie podejmujemy tego zadania. Możemy natomiast wskazać miejsce, którego jesteśmy pewni i znamy go od podstawki. Studio tatuaz Wroclaw prowadzone jest przez nas od kilkunastu lat. Jesteśmy jego założycielami i nieprzerwanie od samego początku istnienia, pracujemy w nim specjalnie dla Was. Każdego dnia realizujemy zamówienia na najtrudniejsze tatuaże, jakie można sobie wyobrazić. Geometryczne tattoo, graficzne i dotwork. Tatuaże kolorowe i czarno białe. Wykonywane w klasycznych miejscach ciała, jak i tych trudno dotępnych. Wymowne w swoim przekazie oraz niosące ukryte przesłanie, znane tylko właścicielowi. Niezależnie od powierzonego nam zadania, zawsze na maksa angażujemy się w jego wykonanie. Robimy to dla Was, bo jesteśmy przekonani że tatuaże są sposobem na wyrażenie swojej osoby.

Wybierz swój tatuaz Wroclaw, a my go wykonamy dla Ciebie

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby, które mają już tatuaże lub chcą wykonać swój pierwszy w życiu tattoo. Tatuujemy osoby pełnoletnie, kobiety i mężczyzn. Nasi doświadczeni tatuażyści odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, rozwieją wątpliwości i doradzą. Chcemy aby Wasza decyzja o wykonaniu tatuażu była w pełni przemyślana i jednoznaczna. Dlaczego? Ponieważ tatuaż pozostanie z Wami na całe życie. Owszem, dostępne są zabiegi usuwania tatuażu, ale są one czasochłonne, kosztowne i wymagają kilkukrotnego powtarzania. Są dowodem na to, że tatuaż o wiele łatwiej wykonać niż go usunąć. Między innymi dlatego tak ważne jest Wasze zdecydowanie.

 

Dowiedz się jak wykonujemy tatuaz Wroclaw?

Co się stanie kiedy nas odwiedzisz na umówione wykonanie tatuażu? Zostaniesz przyjęty przez tatuażystę, który przez następnych kilka godzin się Tobą zaopiekuje. Zależnie od wzoru i wielkości tatuażu, może on zostać wykonany przy jednej wizycie lub będzie wymagać kolejnych spotkań. Dzieje się tak przy dużych i rozbudowanych tatuażach, niemożliwych do jednorazowego wykonania. Po przeprowadzeniu wywiadu i odpowiedzi na Twoje ewentualne pytania, zostaniesz poproszony o zajęcia miejscu na fotelu. Studia tatuażu posiadają specjalne fotele do tatuowania. Są bardzo wygodne i regulowane w wielu płaszczyznach. Wszystko po to, aby umożliwić Ci zajęcie najwygodniejszej pozycji i pozwolić tatuażyście na pracę w komfortowych warunkach.

Tatuujemy bezpiecznie i sterylnie, dbając o Twoje bezpieczeństwo

Co jest dla nas priorytetem? Oczywiście że Ty. W tym co robimy nie ma miejscu na przypadkowe działania. Sterylność, higiena i bezpieczne dla zdrowia substancje, nie wywołujące alergii. Korzystamy z niezawodnych narzędzi do tatuowania, dających poczucie bezpieczeństwa i nie wywołujących bólu. Wizyta w naszym salonie daje Ci poczucie relaksu i odprężenia, a jednocześnie będzie spełnieniem Twoich ukrytych pragnień o posiadaniu tatuażu, o jakim zawsze marzyłeś.

Napisz do nas!