WSTĘP

Geometryczne tatuaże

W dalszym ciągu szukasz pomysły na nowe tatuaże? Jeśli tak, geometryczne wzory mogą celnie trafić w twoje potrzeby. Tatuaże geometryczne można podzielić na kilka kategorii: zwierzęta, martwa natura, a także iluzje. Pokrótce opisujemy wszystkie z tych kategorii, ułatwiając ci wybór najlepszych z nich.

Iluzoryczne tatuaże geometryczne

Takie rysunki budzą podziw, ale i zastanowienie. Schody prowadzące do góry, które w rzeczywistości łączą się ze sobą. Figury geometryczne, którym jeśli się przyjrzymy uważniej, nie mają prawa istnieć. Bardzo łatwo oszukać ludzki umysł, umiejętnie bawiąc się perspektywą i cieniem. Geometryczny tatuaż może stać się prawdziwie magiczną zagadką lub ozdobą, która wprowadzi nas w hipnotyczny trans. Aby uzyskać najlepsze efekty takiego małego dzieła sztuki, warto decydować się na tatuaże w dwóch kolorach. Pozwala to zwiększyć ich realizm, czyniąc jeszcze ciekawszymi i trudniejszymi do rozszyfrowania. Najlepsze miejsce, aby wykonać na ciele takie tatuaże to płaskie powierzchnie na łopatce czy udzie. Oczywiście, będą one równie dobrze wyglądać na wszystkich innych częściach ciała, szczególnie tych najbardziej eksponowanych i pozostających w zasięgu ludzkiego wzroku.

tatuaze geometryczne
geometryczne tatuaze zwierzeta

Tatuaże geometryczne ze zwierzętami

Czy z figur geometrycznych można wykonać tatuaż, przedstawiający zwierzęta? Oczywiście że tak. Najlepszym tego przykładem są oczywiście wilki. Wilk i tatuaż idzie w parze od wielu wieków. Zwierzę to obfituje w ciekawą symbolikę i można mu przypisać wiele filozofii. Jednak nie tylko wilki to chętnie wybierane geometryczne tatuaże. Jeleń z dużym porożem, ale również koliber, orzeł czy ssaki wodne. Zwierzęta idealnie nadają się na tatuaże i stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla tzw. tribali. Mają w sobie znacznie bogatsze przesłanie, dzięki czemu wzbudzają znacznie większą ciekawość u osób, które mogą je podziwiać. Ten rodzaj tatuaży jest chętnie wybierany przez hobbystów i zagorzałych miłośników zwierząt, np. osoby kochające konie czy mające na co dzień do czynienia z psami.

Martwa natura jako tatuaże geometryczne

Geometryczne, czyli innymi słowami regularne kształty, wyśmienicie nadają się do tworzenia z nich obiektów martwej natury. Przedmioty codziennego użytku o ważnym dla nas znaczeniu, ale również symbolem spotykane na co dzień. Tatuaże geometryczne wydają się być łatwy w wykonaniu, ale nie do końca jest to prawdą. Szczególnie problematyczne może być wykonanie długich prostych linii. Powinny one uwzględniać anatomiczne zakrzywienia i wygięcia ciała, tak aby optycznie tworzyć linię prostą. W rzeczywistości może to wymagać ich umiejętnego modelowania, wykrzywiania czy skracania. Wszystko po to, aby gotowy efekt mógł zachwycić najbardziej wymagających klientów.

geometryczne tatuaze

PODSUMOWANIE

Jeśli chcecie wykonać dla siebie tatuaż geometryczny, w internecie bez wysiłku znajdziecie najmodniejsze projekty. Warto nieco dłużej się nad nimi zastanowić, przy okazji rozszyfrowując ich znaczenie oraz ukrytą w nich symbolikę. Dzięki temu, tatuaż nabiera dodatkowej wartości.

W studio Samól Tattoo artyści pomogą Ci stworzyć własny, wyjątkowy wzór tatuażu, który będzie spójny z Twoją osobistą wizją, jeżli sobie tego życzysz. Bądź też możesz zdać się na naszego tatuażystę, który dopracuje projekt tak, żeby spełniał Twoje potrzeby.

Otwórz główną stronę i sprawdź dobre studio tatuażu Wrocław w którym wykonujemy tatuaże geometryczne. Pamiętaj też, aby obejrzeć nasze galerie i zapisać się na termin do ulubionego artysty.