Wrocław studio tatuażu

Tatuaże od wieków są częścią naszej kultury. Mogą być ozdobą ciała, przesłaniem lub symbolem życiowego motto. Rola tatuaży już przed wiekami była bardzo ważna. Zależnie od wierzeń i przekonań, tatuaże miały odpędzać złe moce, zapewniać szczęście i powodzenie w miłości, jak również być symbolem uduchowienia. Dziś rola tatuaży nieco się zmieniła. Tatuujemy się z wielu powodów. Bo mamy takie widzi mi się, chcemy zrealizować marzenie z młodości lub tatuażem pragniemy coś wyrazić. Niezależnie od powodu, dla którego chcemy wykonać tatuaż, powinien on być zrealizowany profesjonalnie, z zachowaniem wszystkich zasad higieny i bezpieczeństwa.

Wrocław studio tatuażu – tatuujemy nieprzerwanie od kilkunastu lat!

We Wrocławiu można znaleźć wiele salonów tatuażu. Część z nich to nowe firmy na rynku, inne mają po kilka lub więcej lat istnienia. Nasze studio zalicza się do czołówki najdłużej działających. Tatuujemy we Wrocławiu nieprzerwanie od kilkunastu lat. Rozpoczynaliśmy jako niewielkie studio tatuażu, świadczące usług w zamkniętym kręgu znajomych i przyjaciół. Do dyspozycji mieliśmy jedno skromnie urządzone pomieszczenie, w niczym nie przypominające dzisiejszych salonów. W tamtym trudnym czasie, kiedy zorganizowanie sprzętu i akcesoriów do tatuowania było nie lada wyczynem, zdobywaliśmy pierwsze umiejętności i kwalifikacje. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy o tym, że będą one twardym i solidnym fundamentem do prowadzonego dziś studia tatuażu.

Kto odwiedza Wrocław studio tatuażu?

Chcesz zostać naszym klientem, ale nie wiesz czy Cię stać? Z przyjemnością informujemy, że nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych, bogatych i biednych. Od początku działalności wychodzimy z założenia, że tatuaże powinny być dostępne dla każdego, kto chce je nosić. Naszym zadaniem jest je profesjonalnie realizować, zgodnie z najwyższymi standardami i obowiązującymi zasadami. Dlatego każdy, kto tylko ma ochotę wytatuować sobie większy lub mniejszy wzór, może to zrobić właśnie u nas.

Dbałość o klienta – tatuujemy z zachowaniem najbardziej rygorystycznych standardów higieny. Świadomi ryzyka, jakie niesie za sobą brak sterylności, wprowadziliśmy niezawodne procedury gwarantujące 100% bezpieczeństwa każdemu, kto korzysta z naszych usług.

Fachowa porada – nie tylko tatuujemy, ale również podpowiadamy i doradzamy. Wybór wzoru tatuażu? Najlepsza wielkość? Idealne miejsce na jego wykonanie? To że dziś tatuaż będzie dobrze wyglądać, nie znaczy że będzie tak za 5, 10 lub 15 lat. Naszym zadaniem jest sprawić, aby tatuaże były Waszą ozdobą przez wszystkie następne lata życia. Zaufaj naszemu doświadczeniu, a będziesz naprawdę zadowolony.

Pielęgnacja – czy wiesz że Wrocław studio tatuażu Samól Tattoo to również kompleksowa pielęgnacja tatuowanego miejsca? Jest to tak samo ważne dla uzyskania oczekiwanego efektu, jak staranne wykonanie tatuażu. Powiemy jak dbać o świeżo wykonany tatuażu, dostarczymy również niezbędne środki kosmetyczne i pielęgnacyjne dla odżywienia skóry poddanej zabiegowi iniekcji.

Umów się na wizytę w naszym studio i rozpocznij przygodę we Wrocław studio tatuażu Samól Tattoo!